...

Projekt Paintball

Impreza Firmowa, Piknik Rodzinny w Beskidzie Wyspowym – co zaplanować ?

Co proponujemy jako Projekt Paintball?

Impreza firmowa to wyczekiwany dzień przez każdego pracownika. Czas na integrację
i dobrą zabawę w gronie znajomych i przyjaciół. Takie wydarzenie warto dobrze przygotować i mieć w rękawie kilka ciekawych atrakcji które urozmaicą Wam czas. 

Dlatego też chcemy przedstawić Wam kilka opcji na imprezę firmową w organizacji której możemy pomóc.

Impreza firmowa w okolicach Limanowej/Nowego Sącza

Planując imprezę firmową warto ustalić kilka rzeczy. Na początku określ czy będą same osoby dorosłe czy całe rodziny z dziećmi. Warto oszacować budżet i ustalić klimat przedsięwzięcia. Jeżeli planujecie imprezę z aktywnością lub całość na wyjeździe plenerowym chętnie pomożemy, zaproponujemy bazę noclegową oraz pozostałe atrakcje, poniżej przedstawimy kilka z nich: 

Paintball + Impreza plenerowa –
Naszą główną atrakcją jest pole paintballowe, na którym organizujemy rozgrywki dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Dla rodzin z dziećmi przewidziane są gry na lekkich markerach typu shotgun, natomiast dla młodzieży i dorosłych szukających większych wrażeń gry odbywają sięna markerach ze sprężonym powietrzem.

Impreza plenerowa – przy naszej arenie mamy sporo wolnej przestrzeni na której przygotowane jest miejsce na grilla oraz możliwość rozłożenia namiotu. Dodatkowo na zamówienie możemy zaaranżować dodatkowe atrakcje typu dmuchany zamek, pokaz iluzji, animacje dla dzieci i wiele innych, na pewno dostosujemy się do Waszych potrzeb.

Spływ Dunajcem

Malownicze tereny Beskidu Wyspowego czekają na odkrycie, a spływ Dunajcem kajakami czy pontonem na pewno pomoże je odkryć. Bardzo polecamy spływy dla grup – świetna atrakcja na kilka godzin a nawet cały weekend. Z grupą kajakidunajcem.pl zorganizujemy Wam świetną wyprawę!

Off Road

Współpracujemy z lokalnymi grupami off road-owymi dlatego jeżeli szukacie rozrywki w ostrym terenie, chętnie pomożemy w przygotowaniach czy przekażemy Was bezpośrednio do organizatorów terenowych wycieczek.

Gokarty

Firmowe i rodzinne wyścigi świetnie się sprawdzą na początek imprezy, w pakiecie z pozostałymi atrakcjami z pewnością urozmaicą Wasze wydarzenie.

Degustacja Win

To pomysł na początek spotkania, zawieziemy Was do lokalnej winnicy gdzie można skosztować pysznych win razem z degustacją przekąsek z dziczyzny.

Warsztaty Kulinarne 

Dawka kultury z warsztatami podczas których nauczycie się staropolskiej sztuki wypiekania chleba, ubijania masła czy innych kulinarnych tajemnic. Świetna zabawa, dużo śmiechu i oczywiście piękne wspomnienia

Atrakcje dla dzieci:

– Paintball dziecięcy
– Zamek dmuchany
– Pokaz Iluzji
– Wata cukrowa, popcorn
– Animacje dziecięce
– I wiele innych

Oczywiście możliwości organizacyjne są nieograniczone, dlatego zadzwoń, zapytaj i przyjedź do nas 😊

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.