...

Projekt Paintball

Wieczór Kawalerski,
który zapadanie w pamięć
- Pomysł na wieczór kawalerski w okolicach Nowego Sącza i Limanowej

Wieczór kawalerski to bez wątpienia ważny dzień w życiu każdego kawalera ! “Ostatni” beztroski wieczór spędzany w męskim gronie.

Czas na szaloną zabawę, rozmowy przy kieliszku i świetną przygodę, do której wspomnieniami nasz kawaler będzie chętnie wracać.

Z tych też względów, osoba odpowiedzialna za zorganizowanie imprezy ma nie lada zagwozdkę: Jak sprawić by wieczór kawalerski był naprawdę niezapomniany?!

Zanim do tego przejdziemy, ustalmy pierwsze kroki

  1. Zaplanuj listę uczestników
  2. Stwórz grupę do wspólnej komunikacji i zaproś do niej gości
  3. Ustalcie termin imprezy
  4. Zaplanujcie wspólny budżet – w zależności od tego czy imprezę pokrywa Pan młody czy też pozostali uczestnicy wieczoru
  5. Wybierzcie odpowiednie atrakcje, nocleg – zarezerwujcie miejsca
  6. Zróbcie zakupy – zaplanujcie sprawy gastronomiczne jak i %%% 
  7. Zorganizujcie transport 
  8. Do dzieła ! 

Pomysł na wieczór kawalerski w okolicach Limanowej/Nowego Sącza

Pomysłów na wieczór kawalerskie jest wiele, można wynająć domek, zrobić grilla i siąść przy dobrze zmrożonym kieliszku wódki, jednak przy całym dniu na imprezę a często weekendzie, siedzenie w jednym miejscu może zacząć nas nudzić i wtedy idealne byłyby dodatkowe atrakcje, które urozmaicą nam czas, dlatego poniżej podrzucimy Wam kilka inspiracji z których możecie skorzystać planując wieczór kawalerski w pobliżu Limanowej czy Nowego Sącza.

Ekstremalny wieczór kawalerski - Pomysły

1) Paintball – jedna z bardziej popularnych atrakcji na wieczorach kawalerskich, świetna zabawa, dawka adrenaliny, na miejscu możliwość organizacji dodatkowych atrakcji jak przygotowanie ogniska, przeciąganie liny itp. Oczywiście zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – www.projektpaintball.pl

Czas trwania: 2-3h + ognisko i inne dodatkowe atrakcje

Koszt: od 100 zł/os

2) Elektryczne crossy – Quady – terenówki – off road to świetna sprawa, atrakcja na kilka godzin lub cały dzień, teren Beskidu Wyspowego na pewno dostarczy odpowiednią ilość przeżyć i adrenaliny – 

Czas trwania: od 2h do 6h

Koszt: od 200 zł/os

3) Gokarty – Kto nie lubi szybkiej jazdy po torze wyścigowym niczym F1 ? Jeżeli potrzebujecie porządnej przejażdżki i dobrej rywalizacji to jest to coś dla Was!

Czas trwania: od 8 min – pamiętaj! 8 minut na torze to naprawdę dobra jazda ! 

 

Aktywny wieczór kawalerski
- Spływ Dunajcem i Rowery elektryczne

Nieco spokojniej ale nadal bardzo aktywnie?

1) Spływ dunajcem – świetna opcja na wyjazd kilkugodzinny jak i na cały weekend, spływy organizowane są z opcją noclegu pod namiotem i ogniskiem. Dostępne są kajaki jak i spływ pontonowy. Dodatkowo malowniczy teren bardzo umili Wam spływ.

Czas trwania: od 4h

Koszt: od 100 zł/os

2) Rowery elektryczne – macie własny plan i ścieżkę do przejechania? Może gra plenerowa? Weźcie rower elektryczny i ruszajcie w trasę! Aktywne popołudnie i świetna atrakcja dla każdego – za nieco bardziej leniwych popedałuje silnik elektryczny.

Czas trwania: od 2h

Koszt: od 70 zł/os

3) Wynajem deski SUP – dla kochających wodne rozrywki świetną opcją jest wypłynięcie nad Jezioro Rożnowskie na 6 osobowych deskach – świetna integracja i odpoczynek nad wodą 

Czas trwania: od 2h

Koszt: od 50zł/os

Spokojny wieczór kawalerski
– Winko, Kręgle, Bilard

1) Degustacja win – kto nie lubi dobrego, lokalnego wina z przekąskami z dziczyzny? Wolisz spokojniejszy wieczór? Dobre winko na pewno będzie świetnym rozwiązaniem dla koneserów

Czas trwania: od 1h

Koszt: od 70 zł/os

2) Billard, Kręgle – temat znany i lubiany, dobra zabawa na integrację przy piwku

Czas trwania: od 1h

Koszt: od 20 zł/os

Jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji wieczoru kawalerskiego w okolicy Nowego Sącza/Limanowej – napisz do nas ! 🙂 Polecimy Ci sprawdzone miejscówki!

www.projektpaintball.pl

790-890-600

 
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.